Webbyt.com
Kodulehe kavandid
Webbyt
Tehtud tööd
Webbyt
Hinnakiri
Webbyt
Proovi 14 päeva tasuta
Webbyt
Kontakt
Webbyt Eesti Webbyt
 

Kodulehe tegemine Webbytiga on imelihtne.
Hea lahendus väikeäridele ja e-poodidele.Kodulehe optimeerimine (SEO)

 
Webbyt
 

Meie jaoks on oluline pakkuda oma klientidele rahulolu ja parendada nende ärilisi tulemusi. Seepärast oleme lisanud oma ärikliendi pakettidesse automaatselt SEO lisamooduli, mis muudab meie lahendusega tehtud kodulehed otsingumootorites paremini leitavaks.

Otsingumootorid hindavad kodulehtede vastavust mingile otsingufraasile teatud kriteeriumite järgi. Sisestades otsingusõna kodulehe sisusse, URL-i, Tiitlisse ja META väljadesse, suureneb mitmekordselt võimalus, et Sinu koduleht kuvatakse otsingutulemustes eespool.

SEO pakett sisaldab järgmisi lahendusi:

  • Otsingumootori sõbralik aadress ehk URL - saate ise otsustada, milline näeb aadressireal välja vastava lingi aadress. Otsingumootoritele ei ütle lehekülje sisu kohta midagi aadress kujul /index.php?page=16 Samas aadress kujul /valmisdisainid on hea indikaator nii otsingumootoritele kui ka kasutajatele.
  • Tiitel - võimaldab määrata igale veebilehele unikaalse pealkirja. Tiitlis sisalduvaid märksõnu peavad otsingumootorid üheks tähtsaimaks kriteeriumiks otsustamaks lehekülje sisu vastavuse üle.
  • META kirjeldus - META kirjeldus kuvatakse paljude otsingumootorite otsingutulemustes ning võimaldab haarata külastaja tähelepanu juba otsingu teostamise ajal.

Telli juba täna endale Webbyti koduleht ning pane oma äri käima.